Bize ulaşın
Anadolu Yakası
+90 216 353 95 95
+90 554 782 48 48
   
Çamaşır Yıkama Halı Yıkama Koltuk Yıkama Örtü Yıkama Çarşaf Yıkama Yorgan Yıkama Battaniye Yıkama Yatak Yıkama Stor Perde Yıkama Genel Temizlik

Yatak Yıkama >

Yatak Yıkama


Yerinde yatak yıkama sistemi ile yataklarınızı, gelişmiş teknolojik makinelerle yıkamaktayız. Yerinde yatak yıkama sistemi uygulanan mekânlar; hastane, yurt, otel, ev vb. alanlarda hizmet verilmektedir.
 
Yatak temizliği yatağın rahat ve ortopedik olması kadar önemli bir unsurdur. Sağlık açısından da yatağın hijyenik olması ciddi anlamda çok önemlidir. Yatak yıkama sistemiyle ilgili kolaylıklar sağlamaktayız. Yatağınızı firmamıza göndermeden de yerinde yıkama sistemi ile evinizde yıkama imkânı sunmaktayız.
 
Temizlik esnasında kullanmış olduğumuz ürünlerin tümü insan sağlığına zarar vermemekle birlikte Nano teknolojisi ile üretilmiş özel ürünlerdir. Yataklarınızı kısa süre içerisinde kullanıma uygun hale getirir. Yapmış olduğumuz temizlikten %100 memnun kalacağınızdan hiç şüpheniz olmasın. Yerinde yıkama sistemi ile teknolojik makinelerimizle kimyasallar madde içermeyen şampuanlarımızla büyük bir titizlikle yıkama imkânı sunmaktayız.
 
Bizim için daima insan sağlığı ön planda tutulmaktadır. Profesyonel olarak büyük bir titizlikle işini yapan, işinde uzmanlaşmış olan ekibimizle birlikte hizmet vermekteyiz.

Etiketler : Yatak Yıkama
Copryt 2014 Güleçpak Halı Yıkama | Tüm hakları saklıdır.

Ana sayfa

Hakkımızda

Hizmetler

İletişim


Web Tasarım & Yazılım : gmmedya.com