Bize ulaşın
Anadolu Yakası
+90 216 353 95 95
+90 554 782 48 48
   
Çamaşır Yıkama Halı Yıkama Koltuk Yıkama Örtü Yıkama Çarşaf Yıkama Yorgan Yıkama Battaniye Yıkama Yatak Yıkama Stor Perde Yıkama Genel Temizlik

Halı Yıkama >

Halı Yıkama


GÜLEÇPAK HALI YIKAMA    

Makina Halısı ( m2) 7 TL
El dokuma Halısı  ( m2) 15 TL
Bünyan Dokuma Halısı ( m2) 18 TL
İpek, Nepal, Çin Halısı ( m2) 30 TL

Halı Yıkama firmamız, İstanbul'un tüm ilçelerine ücretsiz servis ile hizmetlerini sunmaktadır. İstanbul'da öne çıkan semtler, Kartal Halı Yıkama, Maltepe Halı Yıkama, Pendik Halı Yıkama, Sancaktepe Halı Yıkama, Bostancı Halı Yıkama, Suadiye Halı Yıkama, Kaynarca Halı Yıkama, Tuzla Halı Yıkama. Firmamızda halı yıkama makinaları kullanılmaktadır.

Profesyonel bir yardım almadan yanlış temizlik malzemeleriyle ya da gerekli hassasiyeti göstermeyen halı yıkamacılar tarafından yıkanan halılarda yıpranma, renk ve halı dokularının zayıflayarak ömrünün kısalması gibi sorunlarla karşılaşmak mümkün olduğu gibi bakteri ve maytlardan da tam olarak kurtulmuş olunmaz.

 

Ayrıca yıkama işleminden sonra halıların kurutulması da son derece önemlidir. Ev şartlarında yeterince kurumayan halılar zamanla yıprandığı gibi çeşitli sağlık sorunlarına da yol açabilir.

 

Bu sebeplerden dolayı halı yıkama işi profesyonellik gerektirmektedir. Bu noktada firmamız son teknoloji ürünü tam otomatik halı yıkama makineleri, özel halı yıkama şampuanları, hijyenik kurutma alanları ve tecrübeli personeliyle farkını ortaya koymaktadır.

Hijyen ve insan sağlığının ön planda tutulduğu firmamızda gelişmekte olan teknolojiyi bütçenizi zorlamayacak fiyatlarla birleştirek yıllardır bu sektörde hizmet veren deneyimli,işinin ustası olan kaliteli kadromuzla sizlere hizmet vermekteyiz.

 

 

Halı Yıkama  , Yakacık Halı yıkama , Atalar Halı yıkama, Cevizli Halı yıkama , Pendik Halı yıkama , Kartalda Garantili Halı yıkama , Kartal Halı yıkama Fabrikası , Servisli Halı yıkama, Ücretsiz Servis Halı yıkama , Kartal Halı yıkama , Maltepe Halı yıkama

 

 

 


Etiketler : Halı Yıkama işlemleri kartal halı yıkama kartalda halı yıkama pendik halı yıkama pendikte halı yıkama garantili halı yıkama
Copryt 2014 Güleçpak Halı Yıkama | Tüm hakları saklıdır.

Ana sayfa

Hakkımızda

Hizmetler

İletişim


Web Tasarım & Yazılım : gmmedya.com